Dīvāni

Populārākās mīkstās mēbeles viesistabai, guļamistabai, birojam – mūsdienīgi un ērti dīvāni. Ir jāatzīmē, kā pieejami modeļi ar transformācijas mehānismu, pateicoties kuram ar vieglu kustību dīvāns pātvēršās ērtā gultā. Priekšrocību šāda veida dīvāniem dod tie pircēji, kuriem ir svarīgs ne tikai komforts, bet arī funkcionālās īpašības.

Dīvāns
Sunset
Dīvāni

Lai pirkums priecētu ilgāku laiku, ir jāpievērš uzmanība sekojošiem parametriem:

  • Gabarīti
  • Forma
  • Materiāls
  • Apdare
  • Transformācijas mehānisms

Kādas dīvānu formas ir pieejamas?

Veikala “Askona” sortimentā ir pieejami taisni un stūra dīvānu modeļi. Stūra modeļi atšķirās ar lielu sēdēšanas platību un tos var uzskatīt par komfortāblākiem. Ir arī mīnuss – izvietošanas vieta, jo tie ir paredzēti izvietošanai istabas stūrī. Savukārt par praktiskākiem tiek uzskatīti taisni dīvāni. Starp Latvijas pircējiem tiešī šīs tips ir vispopulārāks. Nav problēmu iegādāties un izvietot jebkurā istabas vietā tieši šāda veida dīvānu. Mēbeļu veikalos ir sastopami arī moduļa modeļi, kuri sastāv no vairākiem blokiem un tos var izmantot atsevišķi kā krēslu.

Dīvānu “Askona”
priekšrocības
Kādas dīvānu formas ir pieejamas?

Kas ir transformācijas mehānisms dīvānā?

Mūsdienīgie dīvānu modeļi var būt aprīkoti ar papildus funkcionalitāti – transformācijas mehānismu. Cenu ziņā tas būs dārgāk, taču tas padara dīvānu par universālu un ļoti aktuālu, īpaši mazajiem dzīvokļiem vai viesu istabai. Mehānisms ļauj dienas laikā izmantot mīkstās mēbeles sēdēšanai, taču naktī pārvērst tās par komfortu guļamvietu.

Kad priekšrocību dodat guļamdīvāna iegādāšanai, ir nepieciešams tikt skaidrībā ar esošiem mehānismiem. Starp visbiežāk sastopamajem:

  • Tahta
  • Pumpa
  • Eirogrāmatiņa
  • Pantogrāfs
  • delfīns

Visbiežāk izvēlās eirogrāmatiņu, mūsdienīgāka eirogrāmatiņas variācija – pantogrāfs. Ir vajadzīgs modelis, kas izklājās uz priekšu? Izvēlaties dīvānu ar mehānismu Tahta un saņemsiet komfortu guļamvietu diviem cilvēkiem. Viens no vienkāršākajiem modeļiem skaitās Pumpa – pietiekoši ir vienkārši pavilkt dīvānu uz sevi un dīvāns jau ir izklāts.

Pirkt dīvānu e-veikalā “Askona”

Ražotāja katalogā piedāvāti dīvāni ar foto, ražoti no koka un finiera, kas sastāda stabīlu un uzticamu konstrukciju. Apdarei ir izmantoti izturīgi materiāli, patikami sajutai, kas rada lielāku komfortu, sēžot uz dīvāna. Akcijas cena ļauj izvēlēties piemērotāku pēc krāsas, kas iepatikās visvairāk, modeli, kā ari iegādāties ar piegādi Latvijas robežās.