Gulta

Mūsdienīgam interjeram gulta ir kļuvusi ne tikai par guļamvietu, bet arī par neatņemamu guļamistabas interjera elementu. Tai ir jāapvieno gan skaistu dizainu, gan iespēju sniegt pilnvērtīgu veselīgu miegu. Šai izvēlei ir jāpievērš uzmanību ne tikai ņemot vērā cenu, bet arī parametrus un raksturojumus.

Gulta
Romano

Kādas formas un kādiem gabarītiem ir jābūt gultai?

Šeit vajadzētu atzīmēt, ka, ja arī matracis izmaksā lēti, tas nenozīme zemu kvalitāti. Pateicoties plašam sortimentam, katram pircējam tiek piedāvāta iespēja izvēlēties izstrādājumu saskaņā ar vajadzībām un budžetu. Pat kvalitatīvie matrači izmaksā nedārgi un tā ir liela plaša sortimenta priekšrocība.

Izvēloties komfortablu guļamvietu, ir nepieciešams ņemt vērā cilvēka, kurš gulēs gultā, augumu. Papildus augstums – no 10 cm un vairāk. Kā notiekt platumu? Guļamies gultā, rokas aiz galvas, vietas pietiekoši un komforti – pērkam!

Latvijas mēbeļu veikalos piedāvājumā vairāk taisnstūra formu, taču ir arī pieejami uz vietas vai uz pasūtījumu citi varianti (apaļas, ovālas, nestandarta formas).

Nestandarta izmēri aizņem vairāk vietas, tādēļ pirms iegādāties tādu modeli izlasiet pircēju atsauksmes no šāda veida gultu īpašniekiem.

Bet tad, var būt labāk gulēt uz dīvāna? Ja vēlāties izbaudīt veselīgu miegu un dot ķermenim pilnvērtīgu atpūti – tikai kvalitatīva gulta ar ortopēdisko matraci. Veikalā “Askona” ir pieejami dažādi modeļi pēc stila, ar atvilknēm un bez, ar galvu gali:

  • Vienvietīgās, paredzētas vienam cilvēkam
  • Divvietīgās, komforti būs arī diviem cilvēkiem

Runājot par izgatavošanas materiāliem – pircējiem internetā pieejami:

  • Koka
  • Ar mīksto galvu gali

Liels gultu katalogs ar bildēm e-veikalā “Askona” piedāvā iegādāties gultu nedārgi no augšminētiem materiāliem, kā arī ir pieejami Premium klases ekskluzīva dizaina modeļi.

Gulta
Elisa

Pircējiem ir pieejami modeļi:

  • ar paceļamo mehānismu
  • transformeri
  • ar lameļiem
  • augstas un zemas

Kur izvietot veļu? Mūsdienīgās konstrukcijās ir paredzēta ļoti ērta lietošanā veļas atvilkne.

Šāds gultas veids ne tikai ekonomē saimnieka spēkus un vietu guļamistabā, bet arī pasargās no dārga grīdas pārklājuma vai paklāja pārliekas berzēšanas.

Kādi izmēri ir pieejami veikalā?

Viens no galvenājiem izvēles kritērijiem – gultas izmērs. Uzņēmuma “Askona” katalogā iekļauti visi populārie gultu izmēri, sākot no 80x200cm un līdz 180x200cm. Izvēloties, pirmājā kārtā ņemiet vērā guļamistabas platību un vietu, kas parēdzēta mēbelēm.

Ņemiet vērā platumu, garumu un arī augstumu. Ir grūtības ar guļamvietas izvēli? Vēlaties lēti, un bez kvalitātes zuduma? Šajā gadījumā vēršaties pie konsultantiem, kuri palīdzēs Jums izvēlēties atbilstošu pēc raksturojuma un cenas modeli.